MSCSM120TAM31CT3AG
Productnummer DigiKey
150-MSCSM120TAM31CT3AG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSCSM120TAM31CT3AG
Beschrijving
MOSFET 6N-CH 1200V 89A SP3F
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 89 A (Tc) 395W (Tc) Chassismontage SP3F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSCSM120TAM31CT3AG Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 1mA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
232nC @ 20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3020pF @ 1000V
Vermogen - max.
395W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Configuratie
6 N-kanaal (3-fase brug)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
89 A (Tc)
Apparaatpakket leverancier
SP3F
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
31mOhm @ 40A, 20V