MSCSM120TAM11CTPAG
Productnummer DigiKey
150-MSCSM120TAM11CTPAG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSCSM120TAM11CTPAG
Beschrijving
MOSFET 6N-CH 1200V 251A SP6-P
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 251A (Tc) 1042W (Tc) Chassismontage SP6-P
EDA/CAD-modellen
MSCSM120TAM11CTPAG Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 3mA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
696nC @ 20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
9060pF @ 1000V
Vermogen - max.
1042W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Configuratie
6 N-kanaal (3-fase brug)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
251A (Tc)
Apparaatpakket leverancier
SP6-P
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
10,4mOhm @ 120A, 20V