MSCSM120AM02CT6LIAG-(secondary)
MSCSM120AM02CT6LIAG
Productnummer DigiKey
150-MSCSM120AM02CT6LIAG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSCSM120AM02CT6LIAG
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 947A SP6C LI
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 947A (Tc) 3750W (Tc) Chassismontage SP6C LI
EDA/CAD-modellen
MSCSM120AM02CT6LIAG Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 12mA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
2784nC @ 20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
36240pF @ 1000V
Vermogen - max.
3750W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Configuratie
2 N kanaal (fasepen)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
947A (Tc)
Apparaatpakket leverancier
SP6C LI
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,6mOhm @ 480A, 20V