MSCSM120AM027T6AG is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 733A (Tc) 2970W (Tc) Chassismontage
MSCSM120AM027T6AG
Productnummer DigiKey
150-MSCSM120AM027T6AG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSCSM120AM027T6AG
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 733A
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 27mA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
2088nC @ 20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
27000pF @ 1000V
Vermogen - max.
2970W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Configuratie
2 N kanaal (fasepen)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Verpakking / doos
Module
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
733A (Tc)
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 360A, 20V