MSCDC200H70AG
Productnummer DigiKey
150-MSCDC200H70AG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSCDC200H70AG
Beschrijving
BRIDGE RECT 1PHASE 700V 200A SP6
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Siliciumcarbide Schottky 700 V Chassismontage SP6
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 200 A
Fabrikant
Microchip Technology
Stroom - sper lekkage bij Vr
800 µA @ 700 V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Type montage
Chassismontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
Module
Technologie
Siliciumcarbide Schottky
Apparaatpakket leverancier
SP6
Spanning - piek sper (max.)
700 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200 A