MSC180SMA120SDT/R
Productnummer DigiKey
150-MSC180SMA120SDT/RTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-MSC180SMA120SDT/RCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MSC180SMA120SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC180SMA120SDT/R
Beschrijving
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 21 A (Tc) 146W (Tc) Opbouwmontage TO-263-7
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
225mOhm @ 8A, 20V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 500µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
36 nC @ 20 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
481 pF @ 1200 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
146W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-263-7
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V, 20V