MSC180SMA120S
Productnummer DigiKey
150-MSC180SMA120S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC180SMA120S
Beschrijving
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 21 A (Tc) 125W (Tc) Opbouwmontage D3PAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC180SMA120S Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,26V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
34 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+23V, -10V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
510 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
D3PAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
225mOhm @ 8A, 20V