MSC090SMA070SDT/R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MSC090SMA070SDT/R |
Beschrijving | MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263- |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 700 V 34 A (Tc) 156W (Tc) Opbouwmontage TO-263-7 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Rds aan (max.) bij Id, Vgs 112mOhm @ 15A, 20V |
Fabr. | Vgs(th) (max.) bij Id 5V @ 750µA |
Serie | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 41 nC @ 20 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (max.) +23V, -10V |
Status onderdeel Actief | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 806 pF @ 700 V |
FET-type | Vermogensdissipatie (max.) 156W (Tc) |
Technologie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 700 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier TO-263-7 |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 18V, 20V | Verpakking / doos |