MSC080SMA120SDT/R
Productnummer DigiKey
150-MSC080SMA120SDT/R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC080SMA120SDT/R
Beschrijving
MOSFET SIC 1200 V 80 MOHM TO-263
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 35 A (Tc) 182W (Tc) Opbouwmontage TO-263-7
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 15A, 20V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 1mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
64 nC @ 20 V
Verpakking
Bulk
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
838 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
182W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-263-7
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V