MSC050SDA120BCT
Productnummer DigiKey
150-MSC050SDA120BCT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC050SDA120BCT
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 109A TO2473
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 109A Through-hole TO-247-3
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 1200 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
246pF @ 400V, 1MHz
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
109A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 50 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)