MSC050SDA070BCT
Productnummer DigiKey
150-MSC050SDA070BCT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC050SDA070BCT
Beschrijving
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 700 V 88A Through-hole TO-247-3
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 700 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
2034pF @ 1V, 1MHz
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
700 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
88A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 50 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)