MSC040SMA120J
Productnummer DigiKey
691-MSC040SMA120J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC040SMA120J
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 53A SOT227
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 53 A (Tc) 208W (Tc) Chassismontage SOT-227 (ISOTOP®)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
137 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+25V, -10V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1990 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
208W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-227 (ISOTOP®)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
50mOhm @ 40A, 20V