MSC040SMA120B4
Productnummer DigiKey
150-MSC040SMA120B4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC040SMA120B4
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 66A TO247-4
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 66 A (Tc) 323W (Tc) Through-hole TO-247-4
EDA/CAD-modellen
MSC040SMA120B4 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,6V @ 2mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
137 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+23V, -10V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1990 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
323W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
50mOhm @ 40A, 20V