MSC035SMA170S
Productnummer DigiKey
150-MSC035SMA170S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC035SMA170S
Beschrijving
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-268
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 59 A (Tc) 278W (Tc) Opbouwmontage D3PAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MSC035SMA170S Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
45mOhm @ 30A, 20V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,25V @ 2,5mA (nom.)
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
178 nC @ 20 V
Verpakking
Bulk
Vgs (max.)
+23V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3300 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
278W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
D3PAK
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V