MSC031SMC120B4N
Productnummer DigiKey
150-MSC031SMC120B4N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC031SMC120B4N
Beschrijving
MOSFET SIC 1200 V 31 MOHM TO-247
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 72 A (Tc) 362W (Tc) Through-hole TO-247-4
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
42mOhm @ 15A, 18V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 1,7mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
70 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+21V, -10V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2080 pF @ 1000 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
362W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V