MSC025SMA120J
Productnummer DigiKey
691-MSC025SMA120J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MSC025SMA120J
Beschrijving
SICFET N-CH 1.2KV 77A SOT227
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 77 A (Tc) 278W (Tc) Chassismontage SOT-227 (ISOTOP®)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
232 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+25V, -10V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3020 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
278W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-227 (ISOTOP®)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
31mOhm @ 40A, 20V