MIC29300-12WT
Productnummer DigiKey
576-1118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC29300-12WT
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 3A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 3A TO-220-3
EDA/CAD-modellen
MIC29300-12WT Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 3A
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit, transiënte spanning
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Uitvoerconfiguratie
Type montage
Through-hole
Type uitvoer
Verpakking / doos
TO-220-3
Aantal regelaars
1
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Spanning - ingang (max.)
26V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
12V