MCP4141-104E/SN
Productnummer DigiKey
MCP4141-104E/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4141-104E/SN
Beschrijving
IC DIG POT 100K 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 100k Ohm 1 circuit 129 taps SPI Interface 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP4141-104E/SN Modellen
Categorie
Interface
SPI
Type geheugen
Niet-vluchtig
Serie
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Tolerantie
±20%
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Configuratie
Potentiometer
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C