MCP4131-503E/P
Productnummer DigiKey
MCP4131-503E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4131-503E/P
Beschrijving
IC DIG POT 50K 8-PDIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 50k Ohm 1 circuit 129 taps SPI Interface 8-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP4131-503E/P Modellen
Categorie
Type geheugen
Vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Tolerantie
±20%
Status onderdeel
Actief
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Through-hole
Taper
Lineair
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Configuratie
Potentiometer
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C