MCP3002-I/MS
Productnummer DigiKey
MCP3002-I/MS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3002-I/MS
Beschrijving
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Bit Analoog naar Digitale Convertor 1, 2 Ingang 1 SA 8-MSOP
EDA/CAD-modellen
MCP3002-I/MS Modellen
Referentietype
Supply
Spanning - voeding, analoog
2,7V ~ 5,5V
Spanning - voeding, digitaal
2,7V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal ingangen
1, 2
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)