MCP3001-I/MS
Productnummer DigiKey
MCP3001-I/MS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3001-I/MS
Beschrijving
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Bit Analoog naar Digitale Convertor 1 Ingang 1 SA 8-MSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP3001-I/MS Modellen
Categorie
Aantal A/D-convertors
1
Fabrikant
Microchip Technology
Architectuur
SA
Verpakking
Buis
Referentietype
Extern
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding, analoog
2,7V ~ 5,5V
Aantal bits
10
Spanning - voeding, digitaal
2,7V ~ 5,5V
Bemonsteringsfrequentie (per seconde)
200k
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal ingangen
1
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)