MCP1501T-20E/CHY
Productnummer DigiKey
MCP1501T-20E/CHYTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1501T-20E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1501T-20E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1501T-20E/CHY
Beschrijving
IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,1% SOT-23-6
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - ingang
2,25V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
550µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Referentietype
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Vast
Verpakking / doos
SOT-23-6
Spanning - uitgang (min./vast)
2,048V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Stroom - uitgang
20 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,1%