DSPIC30F4012-30I/SO
Productnummer DigiKey
DSPIC30F401230ISO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F4012-30I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F4012-30I/SO Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 6x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
30 MIPS
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, motorregeling PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)