DSPIC30F3012-30I/P
Productnummer DigiKey
DSPIC30F3012-30IP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F3012-30I/P
Beschrijving
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F3012-30I/P Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
30 MIPS
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)