DSPIC30F2011-30I/SO
Productnummer DigiKey
DSPIC30F201130ISO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F2011-30I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 18-SOIC
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F2011-30I/SO Modellen
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x12b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
30 MIPS
Apparaatpakket leverancier
18-SOIC
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
18-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)