DSPIC30F2011-20I/P
Productnummer DigiKey
DSPIC30F2011-20IP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F2011-20I/P
Beschrijving
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F2011-20I/P Modellen
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x12b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20 MIPS
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)