DSPIC30F2010-30I/SO
Productnummer DigiKey
DSPIC30F2010-30I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F2010-30I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F2010-30I/SO Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 6x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
30 MIPS
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, motorregeling PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)