DSPIC30F2010-20I/SP
Productnummer DigiKey
DSPIC30F201020ISP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F2010-20I/SP
Beschrijving
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F2010-20I/SP Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 6x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20 MIPS
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, motorregeling PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)