DSPIC30F1010-30I/SP
Productnummer DigiKey
DSPIC30F1010-30I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F1010-30I/SP
Beschrijving
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 6KB (2K x 24) FLASH 28-SPDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F1010-30I/SP Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 6x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
dsPIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
30 MIPS
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)