DSC1203CA3-100M0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1203CA3-100M0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1203CA3-100M0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 MHz XO (standaard) LVDS Oscillator 2,25V ~ 3,63V Stand-by (uitschakelen) 6-VDFN
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Strook
Stroom - voeding (max.)
32mA (nom.)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
6-VDFN
Type
Apparaatpakket leverancier
6-VDFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)