DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Productnummer DigiKey
150-DSA6331JL2AB-024.0000VAO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Beschrijving
MEMS OSC, AUTO,LVCMOS, 24MHZ, 25
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) LVCMOS Oscillator 1,71V ~ 3,63V 4-VLGA
Categorie
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Bandbreedte spreidspectrum
±0,25%, Center Spread
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
3mA (nom.)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-VLGA
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VLGA (2,5x2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Uitvoer
LVCMOS
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,89mm)
Spanning - voeding
1,71V ~ 3,63V