BZV55C15 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 27.561
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 18.351
Gegevensblad
Dioden - Zener 15 V ±6% Opbouwmontage DO-213AA
BZV55C15
Productnummer DigiKey
BZV55C15-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZV55C15
Beschrijving
DIODE ZENER 15V DO213AA
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.1 V @ 200 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 175°C
Verpakking
Bulk
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
DO-213AA
Tolerantie
±6%
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 10.5 V