AVR16EB20T-I/SS
Productnummer DigiKey
150-AVR16EB20T-I/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-AVR16EB20T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
150-AVR16EB20T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AVR16EB20T-I/SS
Beschrijving
16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR null Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AVR16EB20T-I/SS Modellen
Categorie
Soort programmageheugen
FLASH
Fabr.
EEPROM-grootte
512 x 8
Serie
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 14x12b
Kernprocessor
AVR
Type oscillator
Extern, intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, SMBus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)