ATXMEGA32D4-MHR
Productnummer DigiKey
ATXMEGA32D4-MHRTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATXMEGA32D4-MHRCT-ND - Cut Tape (CT)
ATXMEGA32D4-MHRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATXMEGA32D4-MHR
Beschrijving
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontrollers IC 8/16-bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATXMEGA32D4-MHR Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz