ATTINY85-20SUR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ATTINY85-20SUR |
Beschrijving | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC |
Standaard levertijd fabrikant | 4 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ATTINY85-20SUR Modellen |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | EEPROM-grootte 512 x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-grootte 512 x 8 |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 2,7V ~ 5,5V |
DigiKey programmeerbaar Geverifieerd | Dataconvertors A/D 4x10b |
Kernprocessor AVR | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 8-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 20MHz | Type montage Opbouwmontage |
Connectiviteit USI | Apparaatpakket leverancier 8-SOIC |
Randapparatuur Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT | Verpakking / doos 8-SOIC (0,209", 5,30mm breedte) |