ATTINY85-20SF
Productnummer DigiKey
ATTINY85-20SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY85-20SF
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
ATTINY85-20SF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
USI
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,209", 5,30mm breedte)