ATMEGA644PV-10PU
Productnummer DigiKey
ATMEGA644PV-10PU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA644PV-10PU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
ATMEGA644PV-10PU Modellen
EEPROM-grootte
2K x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
4K x 8
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
10MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)