ATMEGA644P-20MUR
Productnummer DigiKey
ATMEGA644P-20MURTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATMEGA644P-20MURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA644P-20MUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA644P-20MUR Modellen
EEPROM-grootte
2K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
4K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz