ATMEGA640-16AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA640-16AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA640-16AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA640-16AU Modellen
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 16x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz