ATMEGA2560-16AUR
Productnummer DigiKey
ATMEGA2560-16AURTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATMEGA2560-16AURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATMEGA2560-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA2560-16AUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA2560-16AUR Modellen
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 16x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz