ATMEGA168P-20AU is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 3.233
Gegevensblad
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
32 TQFP
ATMEGA168P-20AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA168P-20AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA168P-20AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA168P-20AU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz