ATMEGA1280-16AUR
Productnummer DigiKey
ATMEGA1280-16AURTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATMEGA1280-16AURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATMEGA1280-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA1280-16AUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA1280-16AUR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
8K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 16x10b
Kernprocessor
AVR
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz