AT90USB82-16MU
Productnummer DigiKey
AT90USB82-16MU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AT90USB82-16MU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® 90USB Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA/CAD-modellen
AT90USB82-16MU Modellen
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz