AT90USB162-16MUR
Productnummer DigiKey
AT90USB162-16MURTR-ND - Tape & Reel (TR)
AT90USB162-16MURCT-ND - Cut Tape (CT)
AT90USB162-16MURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AT90USB162-16MUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® 90USB Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA/CAD-modellen
AT90USB162-16MUR Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz