AT90USB162-16AUR
Productnummer DigiKey
AT90USB162-16AURTR-ND - Tape & Reel (TR)
AT90USB162-16AURCT-ND - Cut Tape (CT)
AT90USB162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AT90USB162-16AUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® 90USB Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AT90USB162-16AUR Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
512 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
AVR
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz