AT32AP7200-CFUT
Productnummer DigiKey
AT32AP7200-CFUT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AT32AP7200-CFUT
Beschrijving
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR®32 AP7 Microcontrollers IC 32-bit 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15)
Categorie
Aantal I/O's
146
Fabr.
Soort programmageheugen
ROMless
Serie
RAM-grootte
64K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,08V ~ 3,6V
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Dataconvertors
D/A 2x16b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
AVR
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
200MHz