APT30D120BG
Productnummer DigiKey
APT30D120BG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT30D120BG
Beschrijving
DIODE STANDARD 1200V 30A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 30A Through-hole TO-247
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
370 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
250 µA @ 1200 V
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
2.5 V @ 30 A