25LC640A-E/SN is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 2.839
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 82
Op voorraad: 190
Op voorraad: 245
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 261
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 248
EEPROM Geheugen IC 64Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
25LC640A-E/SN
Productnummer DigiKey
25LC640A-E/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC640A-E/SN
Beschrijving
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
25LC640A-E/SN Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)