25LC080DT-H/SN is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Geheugen IC 8Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
25LC080DT-H/SN
Productnummer DigiKey
25LC080DT-H/SN-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC080DT-H/SN
Beschrijving
IC EEPROM 8KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
25LC080DT-H/SN Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
5 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
6ms
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TA)