25LC080DT-E/SN
Productnummer DigiKey
25LC080DT-E/SNTR-ND - Tape & Reel (TR)
25LC080DT-E/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC080DT-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC080DT-E/SN
Beschrijving
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 8Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
25LC080DT-E/SN Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)